Gadzety z sieci - gadzetyZsieci.pl - sklep internetowy
Menu
Strona głównaPomoc

Pomoc

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy muszę się rejestrować w sklepie?
Nie. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie, nie musisz się rejestrować. Dane potrzebne do realizacji zamówienia podasz przy finalizowaniu zakupu. Jednak aby możliwe było śledzenie przebiegu realizacji swoich zamówień, sprawdzanie zawartości przechowalni oraz przeglądanie historii zakupów, potrzebne jest konto w naszym sklepie. Jego posiadanie ma również tę zaletę, że w przypadku dokonywania kolejnych zakupów nie będziesz musiał za każdym razem wpisywać swoich danych do formularza zamówienia; wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta, a wszystkie dane, które podałeś przy jego zakładaniu, zostaną wstawione do formularza automatycznie.

Jak mogę zapłacić za zakupiony towar?
W naszym sklepie oferujemy różne formy zapłaty za złożone zamówienie. Są to:

  • tradycyjny przelew bankowy (można go zrealizować poprzez wpłatę na poczcie,
    w banku lub jako przelew elektroniczny z banku internetowego,
  • tzw. szybki przelew internetowy wykonywany za pośrednictwem serwisu "Przelewy24"; jest to wygodna forma dokonywania przelewu, dzięki której nie ma potrzeby ręcznego wypełniana formularza przelewu w swoim banku; prosimy zwrócić uwagę, że ta forma płatności nie obejmuje (na razie) płatności kartami kredytowymi,
  • płatność gotówką przy odbiorze przesyłki pobraniowej dostarczonej przez doręczyciela.

Co mam zrobić, jeśli otrzymałem produkt wadliwy?
Zgodnie z obowiązującym prawem każdy konsument ma prawo do reklamacji wadliwego towaru. W tym celu prosimy o kontakt reklamacje@gadzetyzsieci.pl

Czy mogę zamówić produkt, który jest aktualnie niedostępny?
Produktu, który jest aktualnie niedostępny, nie można zamówić. Powodem braku dostępności może być chwilowy brak towaru w naszym magazynie albo wyczerpanie się nakładu. Zapytania odnośnie dostępności towaru prosimy składać za pośrednictwem naszego formularza.

Jaką firmą wysyłacie zamówiony towar?
Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej UPS.

...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.